פעילויות פיינטבול בצפון   – מתחם חוויה בגלבוע

חוויה בגלבוע מתחם פעילויות פיינטבול ופעילויות אקסטרים המשתרע על שטח של שבעים דונם, בלב חוות בודדים קסומה בגלבוע, מול נוף העמק עוצר הנשימה.

 במתחם תוכלו להנות ממשחק פיינטבול באחד משני מגרשים. אז אם חיפשתם פעילות פיינטבול  באזור הצפון – בואו אלינו ולא תתחרטו..

משחקי פיינטבול בגלבוע – לוחמה בכדורי צבע

מתחם הפיינטבול הגדול בישראל, וכמובן באזור הצפון, נמצא אצלנו בחוות נורית. המתחם כולל שני מגרשי פיינטבול – אחד מגרש מיוער והשני במגרש אורבני, בהם תוכלו להנות ממשחק פיינטבול מטורף, עם ציוד חדיש  ומתקדם, הכולל ציוד מיגון, ציוד הסוואה ורובי פיינטבול מהדגמים המתקדמים בשוק. .

 

לאתר של חוויה בגלבוע – פיינטבול ופעילויות אקסטרים

פעילות פיינטבול לקבוצות

פעילות ספורטיבית בקבוצות יכולה ללבוש צורות שונות. אם אתם מחפשים פעילות מלאת אקשן ואדרנלין, אם אתם רוצים לצאת מהשגרה, משחקים כמו מחניים, כדורגל או כדורסל לא ממש יתאימו. אם אתם רוצים חוויה באמת מלהיבה, לקבוצות, קבלו את הרעיון הבא: פעילות פיינטבול לקבוצות – משחקי פיינטבול זה כיף לא רגיל. ורק כדי ליישר קו, זהו המשחק שבו כל אחד מקבל לבוש מתאים, רובה וקליעי צבע. משחק תחרותי, קליעה למטרה (על היריבים  בקבוצה השנייה), גיבוש ואקשן במלוא מובן המילה.

למי תתאים פעילות פיינטבול

אם נדמה לכם שפעילות מסוג זה מתאימה רק לחובבי סרטי האקשן למיניהם, זה ממש לא מדויק. כאשר מארגנים את הפעילות בצורה מסודרת, היא מתאימה ממש לכולם. ניתן להתארגן בקבוצות שונות, ממש כפי שמתחשק. ניתן לערוך תסריט שבו קבוצת בנות נמצאת מצד אחד ובצד השני קבוצה של בנים. ניתן לקיים פעילות שבה שתי משפחות “נלחמות” ויורות את כדורי הצבע האחת על השנייה. אפשר לקיים פעילות של מבוגרים נגד ילדים. מקובל מאוד גם לקיים פעילות כזאת במסגרת ימי כיף לקבוצות, כך שכל קבוצה יכולה למשל להיות מורכבת מחברי צוות מסוים. בקיצור ולעניין, פעילות פיינטבול מהנה למבוגרים או לילדים, לגברים או לנשים ורק חשוב לזכור לשמור על כללי ההתנהגות ועל כללי הבטיחות. אתם בוחרים את הרכב הקבוצה שלכם, אתם בוחרים אסטרטגיות וקצב.

צור קשר

פתוח כל השבוע

054-323-80-60